Agenda

  1. okt
    25
    ma

    1. ATP St Petersburg Tennis
      14:00 – 19:00
      +
      14:00
      ATP St Petersburg Tennis
    2. Erste Bank open Tennis
      14:00 – 18:00
      +
      14:00
      Erste Bank open Tennis
    3. German Masters Snooker
      15:30 – 23:00
      +
      15:30
      German Masters Snooker
    4. Gil Vicente vs SC Braga ( Primeira Liga )
      19:00 – 20:45
      +
      19:00
      Gil Vicente vs SC Braga ( Primeira Liga )
    5. Auxerre vs Bastia ( Ligue 2 )
      20:45 – 22:30
      +
      20:45
      Auxerre vs Bastia ( Ligue 2 )
    6. Larne vs Linfield ( Irish Premiership )
      20:45 – 22:30
      +
      20:45
      Larne vs Linfield ( Irish Premiership )
    7. Girona vs Real Zaragoza ( La Liga )
      21:00 – 22:45
      +
      21:00
      Girona vs Real Zaragoza ( La Liga )
    8. Boavista vs Belenenses ( Primeira Liga )
      21:15 – 23:00
      +
      21:15
      Boavista vs Belenenses ( Primeira Liga )
  2. okt
    26
    di

    1. ATP St Petersburg Tennis
      12:00 – 19:30
      +
      12:00
      ATP St Petersburg Tennis
    2. South Africa vs West Indies ( Cricket )
      12:00 – 15:00
      +
      12:00
      South Africa vs West Indies ( Cricket )
    3. Erste Bank open Tennis
      14:00 – 18:00
      +
      14:00
      Erste Bank open Tennis
    4. German Masters Snooker
      15:00 – 18:00
      +
      15:00
      German Masters Snooker
    5. Conference Channel DFB-Pokal
      18:00 – 23:00
      +
      18:00
      Conference Channel DFB-Pokal
    6. 1860 Munchen vs Schalke 04 ( DFB-Pokal )
      18:30 – 20:15
      +
      18:30
      1860 Munchen vs Schalke 04 ( DFB-Pokal )
    7. Spezia vs Genoa ( Serie A )
      18:30 – 20:15
      +
      18:30
      Spezia vs Genoa ( Serie A )
    8. Lavia Woman vs England Woman ( International )
      19:00 – 20:45
      +
      19:00
      Lavia Woman vs England Woman ( International )
    9. Santa Clara vs FC Porto ( League Cup )
      19:00 – 20:45
      +
      19:00
      Santa Clara vs FC Porto ( League Cup )
    10. Borussia Dortmund vs FC Ingolstadt ( DFB-Pokal )
      20:00 – 21:45
      +
      20:00
      Borussia Dortmund vs FC Ingolstadt ( DFB-Pokal )
    11. AC Milan vs Torino ( Serie A )
      20:45 – 22:30
      +
      20:45
      AC Milan vs Torino ( Serie A )
    12. Arsenal vs Leeds United ( League Cup )
      20:45 – 22:30
      +
      20:45
      Arsenal vs Leeds United ( League Cup )
    13. Chelsea vs Southampton ( League Cup )
      20:45 – 22:30
      +
      20:45
      Chelsea vs Southampton ( League Cup )
    14. Mainz 05 vs Arminia Bielefeld ( DFB-Pokal )
      20:45 – 22:30
      +
      20:45
      Mainz 05 vs Arminia Bielefeld ( DFB-Pokal )
    15. Queens Park Rangers vs Sunderland ( League Cup )
      20:45 – 22:30
      +
      20:45
      Queens Park Rangers vs Sunderland ( League Cup )
    16. NAC Breda vs VVV Venlo ( Eredivisie )
      21:00 – 22:45
      +
      21:00
      NAC Breda vs VVV Venlo ( Eredivisie )

Reacties zijn gesloten.